Rebel Unlock 

Gra (dla max.6 graczy) oparta jest na zagadkach, które rozwiązuję użytkownicy realnych „escape rooms”. Jest oparta na serii scenariuszy, bazujących na kooperacji graczy, którzy muszą odkryć finalny kod dostępu. Każdy scenariusz to 60 kart z mapami, zagadkami, łamigłówkami i kluczami, które umiejętne połączenie lub rozwiązanie pozwala uzyskać kolejne wskazówki. Czas na „wydostanie” się z wirtualnego pokoju to tylko 60 minut! Wszyscy zwycięzcy mogą wprowadzić swoje dane do specjalnej aplikacji, która udostępnia kod „otwierający” drzwi do pokoju zagadek.  

Rebel Legendarni Wynalazcy 

Prawdziwe Święto dla tęgich mózgów. Zbierz swój zespół innowatorów i ścigaj się z innymi graczami w ilości opatentowanych rozwiązań.  

Rebel Kowale Losu 

Przepięknie wydana gra losowo – strategiczna. Fabuła pozwala na zdobywanie punktów chwały podczas walki z potworami i szukania artefaktów. Każdy gracz otrzymuje zestaw kości, których ścianki można przebudowywać. Gra zebrała bardzo pozytywne recenzje wśród fanów planszówek. 

Rebel Ciężarówką przez Galaktykę 

Wariackie misje kosmicznych pilotów, wyścigi, wyzwania i loty z radioaktywnymi ładunkami to motyw przewodni tej gry. Każdy, komu bliskie są międzygwiezdne podróże, będzie zachwycony mogąc wystartować zdezelowanym statkiem kosmicznym po kolejną przygodę! 

Egmont Apacze i Komancze 

Grający wcielają się w wodzów dwóch plemion, które walczą ze sobą o dominację na prerii. Strategiczna gra dla lubiących rywalizację i szybkie zwroty akcji. 

Portal Neuroshima HEX 3.0 

Gra strategiczna rozgrywająca się w postapokaliptycznym świecie opanowanym przez mutantów i roboty.. Każdy z grających dowodzi jedną z armii, na którą składają się żetony jednostek, modułów i akcji, wykładanych na planszy akcji o kształcie heksagonu. 

2 Pionki Kanagawa 

Artystycznie wykonana gra, zanurzona w klimacie XIX-wiecznej Japonii. Gracze wcielają się w uczniów mistrza malarstwa, który chce wybrać spośród nich godnego siebie następcę, będącego biegłym zarówno w malarskim kunszcie, jak i w strategii, która w Kanagawie jest niezwykle istotna. 

Egmont Polska Pan tu nie stał. Demoludy 

Gra logiczno – ekonomiczna, przywołująca na myśl czar PRL-owskiej rzeczywistości. Gracze ścigają się, kto pierwszy zdobędzie deficytowe towary, rzucone na półki sklepów Polski Ludowej.  

Nasza Księgarnia gra towarzyska Na końcu języka 

Imprezowa gra, która na pewno urozmaici świąteczne wieczory! Gracze losują karty z obrazkami, jeśli obydwoje wyłożą ten sam obrazek – następuje pojedynek na słowa. Wygrywa ten, który poda jak najwięcej słów z kategorii na obrazku!  

Granna Kosmopolis 

Wciągająca gra karciana, stopniowo odkrywa przez grającymi swój potencjał, ukrytych w szeregu strategicznych potyczek. 

Zobacz też:

Prezenty pod choinkę dla dzieci