Puder Guerlain Meteorites

Puder w kulkach, perfekcyjnie wykańczający makijaż "par excellence". Rozświetla cerę i koryguje niedoskonałości. Delikatne, błyszczące drobinki rozświetlają cerę,a różnokolorowe perełki modelują rysy twarzy.

Calvin Klein Euphoria

Perfumy te to prawdziwa ikona lśniąca ekscytującym blaskiem wśród najbardziej luksusowych perfum na świecie wylansowanych w okresie aktualnego tysiąclecia. Calvin Klein Euphoria jest niesamowicie tajemniczą i pociągającą kompozycją, która emanuje radością zachęcając do beztroskiej celebracji życia.

Puder brązujący

Puder doskonale nadaje się do ciemnej karnacji. Można stosować do wymodelowania twarzy - nałóż puder na policzki, czoło, brodę i dekolt, wówczas odpowiedni jest dla każdej karnacji. 

Makeup Revolution Ultra Cover & Conceal Palette 

Paleta 8 korektorów, które są niezbędnikiem każdej kobiety lubiącej się malować. Odcienie są tak dobrane, że da się je dopasować do właściwie każdej karnacji,

Issey Miyake d'Issey Femme

Issey Miyake d'Issey to kwiatowo-piżmowo-drzewne perfumy dla kobiet, wprowadzone na rynek przez dom mody Miyake w roku 1992. Perfumy przeznaczone są dla osób nowoczesnych i młodych duchem, aktywnych i dynamicznych, które lubią zadziwiać, szokować i zaskakiwać, nie znoszą za to sztucznych zachowań i konwencjonalnych gestów.