8% zniżki na wszystko! Dekoria kod rabatowy na Dzień Kobiet!

Przerwane Objęcia - Almodovar

Zakochana kobieta i opętany miłością do niej mężczyzna w zmysłowym thrillerze Pedro Almodovara z Penelope Cruz w roli głównej. Lena (Penelope Cruz) i Mateo (Lluis Homar) zakochują się w sobie od pierwszego wejrzenia. Mateo nie wie, że Lena jest narzeczoną wpływowego milionera, który zrobi wszystko, by zatrzymać ją przy sobie. Nie wie też, że nocami bywa luksusową prostytutką... Świetny prezent na Dzień kobiet!

Oto najpopularniejsze prezenty na Dzień Kobiet:

Moja wielka grecka wycieczka

Georgia jest pilotem niepokornej grupy turystów, podróżujących po Grecji śladami zabytków kultury antycznej. Zwiedzających bardziej interesują jednak tandetne pamiątki niż lekcje historii na tle malowniczych krajobrazów i wspaniałych starożytnych budowli. Zmęczona ciągłymi starciami z podopiecznymi i nieprzychylnymi tubylcami dziewczyna zdaje się nie zauważać, że za kółkiem jej autobusu wycieczkowego zasiada tyleż tajemniczy, co interesujący grecki kierowca...

Weronika postanawia umrzeć

Ekranizacja bestsellerowej powieści jednego z najbardziej uwielbianych pisarzy naszych czasów Paulo Coelho. Wydawać się by mogło, iż dwudziesto ośmioletnia Weronika Deklava ma w życiu wszystko: urodę, dobrze płatną pracę i piękne mieszkanie w Nowym Jorku. Brakuje jej jednak najważniejszego: sensu życia. Dlatego pewnego wieczora, Weronika postanawia umrzeć. Dwa tygodnie później budzi się w szpitalu ze śpiączki. Okazuje się, że lekarzom udało się ją uratować po próbie samobójczej. Jednak serce Weroniki doznało nieodwracalnego uszczerbku i wkrótce przestanie bić. Mając przed sobą niewiele czasu, Weronika zaczyna patrzeć na świat jak nigdy wcześniej.

Miłość na wybiegu

Historia młodej dziewczyny, która trafia z małej nadmorskiej miejscowości do wielkomiejskiego świata mody. Poznaje tam trzydziestoletniego fotografa, pragnącego za wszelką cenę wyrwać się z tego środowiska. Dobra propozycja na prezent.

Randka w ciemno

Gdy Walter Davis (Bruce Willis, "Szósty zmysł") postanawia spędzić wieczór z piekną Nadią Gates (Kim Basinger, "Bez litości"), nie przypuszcza nawet, że zamiast wymarzonej randki w ciemno czeka go droga przez mękę. Walter zaprasza Nadię na oficjalną kolację w nadziei, że oczaruje ona jego wspólników. Kiedy Nadia wypija "o jednego za duzo", życie Waltera zmienia się w koszmar, a jego dalsza kariera staje pod dużym znakiem zapytania.

Saga rodu z Lipowej

Saga rodu z Lipowej to porywająca opowieść o miłości, wielkich namiętnościach i złowrogich intrygach. Królewskie komnaty, książęce zamki, klasztorne cele, przydrożne gospody, pola bitew i dwór, który zawsze daje schronienie swoim gospodarzom. To wspaniała opowieść o rodzinie, której przyszło kochać i śmiać się, walczyć i ginąć w czasach świetności polskiego rycerstwa.

Siedem pożarów

Fascynująca opowieść o namiętności i piromanii! Mademoiselle to zdumiewająco piękna i nieco ekscentryczna francuska guwernantka dwunastoletniej Carloty, córki argentyńskiego dyplomaty. Mimo że zabiegają o nią najatrakcyjniejsi kawalerowie w mieście, nie okazuje płci przeciwnej najmniejszego zainteresowania. Do czasu... W święta Bożego Narodzenia choinka Carloty staje w ogniu i na scenę wkracza lokalna straż pożarna. Pomiędzy wysokimi, muskularnymi strażakami jest jeden niski i łysiejący Nick Kowalski. Mademoiselle z miejsca się zakochuje. Dobry prezent dla kobiety !

Various

2-płytowa kompilacja w bardzo atrakcyjnej cenie, idealna na Walentynki! Usłyszymy m.in. takie przeboje jak "You Stole The Sun From My Heart" Manic Street Preachers, "Hide U" Kosheen, "Nobody Like You" Echobelly.

Karaoke for fun

Specjalna edycja najlepszego i najpopularniejszego karaoke na rynku - Karaoke For Fun - dedykowana muzyce nurtu pop. Znajdziemy tutaj nie tylko utwory polskich wykonawców, takich jak Feel, Doda, Reni Jusis czy Gosia Andrzejewicz, ale też największych gwiazd światowego formatu - Timbaland, Rihanna, Lady Gaga, Shaun Baker czy Madonna. Zestaw zawiera zarówno słynne, wiecznie żywe" przeboje, jak i najnowsze hity okupujące listy przebojów. Dzięki nowej opcji wyświetlania zapisu fonetycznego utworów, programem tym mogą z powodzeniem bawić się nawet osoby, które nie znają języka angielskiego.

Bądź piękna: Fitness dla Ciebie

Pakiet ćwiczeń pozwalających poprawić swój wygląd, sprawność i kondycję, a przez to samopoczucie i pewność siebie! Ćwiczenia zostały opracowane i zademonstrowane przez doświadczonych fachowców-praktyków na co dzień prowadzących zajęcia ruchowe. Poszczególne programy ćwiczeń obejmują określone części ciała, przez co każdy może ćwiczyć te partie, które tego wymagają. Każdy program zawiera specjalnie ułożoną serię ćwiczeń przeznaczonych do kształtowania lub korygowania określonej części ciała. Dobór ćwiczeń zapewnia uzyskanie szybkich i pożądanych efektów. Wygodna obsługa, fachowy komentarz oraz odpowiednia muzyka sprawiają, że ćwiczenia wykonuje się z przyjemnością. Ćwiczenia nie wymagają posiadania specjalistycznego sprzętu treningowego. Wystarczy trochę wolnego miejsca.