Przedstawiamy świetne pomysły na koszulki, które ucieszą każdego tatę, a przygotujesz je nawet na ostatnią chwilę, i to za niewielkie pieniądze.

Dzień Ojca. Koszulki na prezent

Spersonalizowana koszulka to idealny pomysł na prezent z okazji Dnia Ojca. T-shirt z zabawnym napisem, hasłem lub cytatem to doskonały sposób na wyrażenie światu przekonań taty oraz najlepsze lekarstwo na smutną, szarą rzeczywistość. To też prezent wyjątkowy: po jej zrobieniu będziesz mieć pewność, że żaden tata nie będzie miał takiej samej koszulki. No chyba że… od razu zamówisz dwie.

Dzień Ojca 2019. Koszulka diy

Koszulkę na Dzień Ojca możesz wykonać samemu. Wystarczy kupić jednokolorowy T-shirt (najlepiej z dobrej jakości bawełny), farby lub flamastry do malowania do ubrań i… włączyć swoją kreatywność. Koszulki ze śmiesznymi napisami  mają dość luźny charakter i raczej pasują tatom, którzy na co dzień lubią bawić się modą i preferują miejski, niezobowiązujący styl.

Spersonalizowana koszulka na Dzień Ojca 2019

Jeśli brakuje ci czasu lub kreatywności, wykonanie spersonalizowanej koszulki dla twojego taty możesz powierzyć także specjalistom. Wiele internetowych i stacjonarnych firm oferuje takie usługi. Najtańszy T-shirt z zabawnym nadrukiem kosztuje niewiele ponad 30 złotych. Wystarczy wybrać kolor, rozmiar, napis i font albo grafikę, a studio graficzne przygotuje T-shirt specjalnie dla ciebie. Taką koszulkę możesz odebrać w punkcie albo w domu (dostawa przy pomocy kuriera).

Koszulka z napisem na Dzień Ojca

Jaki napis na koszulkę wybrać? Wszystko zależy od gustu i zainteresowań naszego taty. Miłośnicy piłki nożnej na pewno ucieszą się z zabawnego T-shirtu stylizowanego na koszulkę ulubionego piłkarza. Fani „Gwiezdnych wojen” oszaleją natomiast na punkcie koszulki z Hanem lub Benem Solo. Wielbiciel Rolling Stonesów ucieszy się z koszulki z charakterystycznym, znanym na całym świecie językiem, a znawca sztuki współczesnej doceni ascetyczny biały T-shirt z czarnym napisem „Make art, not war” (po polsku: Twórz sztukę, nie wojnę). A może wystarczy wykorzystać cytat z ulubionej piosenki lub powieści taty? Albo słowa, które lubi powtarzać i które całej rodzinie kojarzą się tylko z nim? Możliwości są nieograniczone, dlatego warto wykorzystać swoją kreatywność i podejść do zaprojektowania koszulki twórczo.

Jak widać, kupno idealnego prezentu na Dzień Ojca 2019 wcale nie wymaga gigantycznego budżetu. Jeśli znamy dobrze naszego tatę, wiemy, jakie ma zainteresowania i pasje, bez trudu znajdziemy pomysł na idealną, spersonalizowaną koszulkę, która będzie służyła mu dobre kilka lat. Taka inwencja na pewno wywoła uśmiech na twarzy taty (i to nie tylko w Dzień Ojca), a to jest przecież w tym wszystkim najważniejsze.