Robot kuchenny

Seria robotów planetarnych Titanium powstała z myślą o kulinarnych pasjonatach, którzy we własnej kuchni szukają profesjonalizmu i perfekcji. Wydajne, ergonomiczne i wszechstronne roboty, stanowią efekt wieloletnich badań inżynieryjnych.

Telewizor Manta

Poznaj bogactwo możliwości funkcji i usług dzięki platformie Android TV. Oto telewizor typu Smart w doskonalszej wersji. Możemy znaleźć w nim wszystkie rzeczy za które lubimy swoje telefony czy tablety.

Głośniki

Kolumny MAGNAT to ciekawe połączenie elegancji i wysokiej jakości. Są doskonałym przykładem niemieckiej solidności i dobrego brzmienia. Posiadają przeogromne możliwości systemu, co do bogactwa funkcji.

Komplet garnków z pokrywkami

Luksusowy 15-częściowy zestaw garnków i przyborów kuchennych z marmurową powierzchnią i plastikowymi uchwytami z imitacji drewna. Powierzchnia nieprzywierająca i dno indukcyjne turbosprężarkowe. Nadaje się do wszystkich typów płyt grzewczych.

Noże Gerlach

Zestaw 5 noży kuchennych w pudełku Linia Pure to noże wykonane z wysokogatunkowej stali węglowej z nową, praktyczną rękojeścią, która posiada dodatkową antypoślizgową powłokę. Komplet Pure zdecydowanie sprawdzi się przy szatkowaniu sałaty, siekaniu ziół, czy też krojeniu mięsa i ryb.