Zegarek Timex Metropolitan Skyline TW2R36100 - elegancja na lata!

Timex Metropolitan Skyline TW2R36100

Ten model zegarka został wyposażony w mechanizm kwarcowy, który współdziałając z baterią, zapewnia dokładne odmierzanie czasu. Koperta została wykonana ze stali, a mineralne szkiełko posiada piąty stopień twardości w skali Mohsa. Ponadto, jest wodoszczelny!

Sprawdź najtańszą ofertę!

Zegarek Timex Easy Reader T20441- prostota i szyk!

Timex Easy Reader T20441

Zegarek firmy Timex posiada mineralne szkiełko, trwały kwarcowy mechanizm oraz jest odporny na zamoknięcie np. podczas deszczu. Ponadto, jest wyposażony w skórzany pasek, który będzie idealnie pasować do spodni, ale również do sukienki!

Sprawdź najtańszą ofertę!

Zegarek Casio Sheen SHN-3013D-7AEF - super odporny!

Casio Sheen SHN-3013D-7AEF

Zegarek Casio Sheen jest wyjątkowo odporny na korozję oraz zachlapanie. Od teraz zabawa w deszczu nie będzie problemem! Bardzo elegancka stylistyka sprawia, że zegarek może być używany przez lata!

Sprawdź najtańszą ofertę!

Zegarek Timex Classic T2P168 - swobodna elegancja!

Timex Classic T2P168

Timex Classic posiada delikatną złotą bransoletę, która będzie pasować do każdego stroju. Dużym plusem tego modelu jest fakt, że jest on wodoodporny. Jego koperta i bransoleta zostały wykonane ze stali szlachetnej w złotym PVD. Biała tarcza jest bardzo czytelna.

Sprawdź najtańszą ofertę!

Zegarek Timex Crystal Bloom TW2R66300 - niepowtarzalne wzornictwo!

Timex Crystal Bloom TW2R66300

To będzie idealny prezent komunijny dla każdej księżniczki! Zegarek posiada piękną tarczę ozdobioną kryształkami Swarovskiego. Całość dopełnia pudrowo-różowy pasek. Timex Fashion Crystal Bloom TW2R66300 posiada odporne na zarysowania szkiełko mineralne. Ten model jest wodoszczelny do 30 m, dzięki czemu zegarkowi nie zagrażają drobne zachlapania.

Sprawdź najtańszą ofertę!

Zegarek Timex Easy Reader TW2R62500 - dla małej podróżniczki!

Timex Easy Reader TW2R62500

Oto kolejny, bardzo dziewczęcy zegarek! Posiada on wygodne zapięcie na sprzączkę, które jest najbardziej ceniony w zegarkach na pasku. Co ciekawe, po wciśnięciu przycisku funkcyjnego tarcza zostanie podświetlona od spodu. To z pewnością spodoba się każdej dziewczynce!

Sprawdź najtańszą ofertę!

Zegarek Timex Easy Reader T79081 - dla księżniczek!

Timex Easy Reader T79081

Róż to kolor nie tylko dziewczynek, ale również księżniczek i marzycielek! Zegarek Timex posiada niezwykle precyzyjny kwarcowy mechanizm, który został zamknięty został w kopercie wykonanej z kompozytu. Będzie to idealny prezent dla dziewczynki z okazji Pierwszej Komunii Świętej! Ponadto, posiada on kalendarz, jest wodoodporny, a jego tarcza jest podświetlana.

Sprawdź najtańszą ofertę!

Zegarek Timex TW2R49000 - elegancja na lata!

Timex TW2R49000

Koperta została wykonana z mosiądzu, a jego pasek ma piękny butelkowo-zielony kolor! Zegarek Timex TW2R49000 posiada białą, czytelną tarczę. Wyposażony w szkiełko mineralne sprawia, że zegarek jest odporne na pęknięcia i stłuczenia.

Sprawdź najtańszą ofertę!