Album-komódka

Dekoracyjna komódka na zdjęcia to miejsce na wyjątkowe fotografie, chronione przez specjalne folie. Zestaw zawiera 24 dwustronne koszulki na zdjęcia formatu 15x10 cm. Wymiary komódki to 21x16x9 cm., wykonana z drewna i szkła.

Kosz wykwintna uczta

Wiklinowy, pięknie udekorowany kosz zawiera: słodkie czekoladki, aromatyczną kawę i herbatę, wyjątkowe cukierki. Wszystkie produkty mają znak najlepszej jakości takich marek jak: Lindt, Riesen, LaVazza, Ferrero Rocher, Wawel, After Eight, Ahmad Tea, Mauxion. Cenny prezent dla bezcennych osób!

Zestaw gier

Zestaw zawiera 3 metalowe plansze, 24 różne pionki i 3 kostki do gry w eleganckim, skóropodobnym etui. Można zagrać w chińczyka, kołko i krzyżyk oraz warcaby. Ten ekskluzywny zestaw gier to idelany prezent dla bliskich na deszczowe popołudnia.

Kieliszki do wódki i likieru

Komplet 6 kieliszków do wódki lub likieru z finezyjnymi wzorami na stopce każdego kieliszka. Szkło ręcznie malowane!

Kieliszki do wódki

Ekskluzywny komplet 4 kieliszków do wódki o nowoczesnym wzornictwie. Kieliszki wykonane są z grubego szkła, z barwionymi na różne kolory nóżkami.

Ekspres do kawy Philips

Ekspres przelewowy do kawy o mocy 1000 W i pojemności 1,2 l wody ze wskaźnikiem poziomu wody oraz blokadą kapania. Elegancki wygląd i marka gwarantująca jakość. Najlepszy prezent dla pary

Robot kuchenny MPM

MPM PRODUCT Kasia 116 to uniwersalny robot kuchenny, pomocnik każdej gospodyni. Posiada wiele funkcji, które przyspieszą przygotowywanie posiłków, dzięki czemu więcej czasu można spędzić z rodziną.