ZASKAKUJĄCE GADŻETY

ThinkFun Gra 1004 Laserowy labirynt 1004

Fantastyczna gra dla miłośników gier logicznych. Ta układanka to połączenie rozrywki z rozwijaniem umysłu i kreatywności. Zadaniem każdego gracza jest wylosowanie karty z wyzwaniem, ułożenie laserów i klocków na planszy w taki sposób, by podświetlić odpowiedni labirynt. Świetna zabawa gwarantowana!

Kubek fotografa

To fajny prezent zarówno dla osób fascynujących się fotografią, jak i dla profesjonalnych fotografów. Ten kubek wygląda jak obiektyw, a przy tym jest bardzo precyzyjnie wykonany. Posiada szczelną pokrywkę, a jego środek jest z metalowego materiału, co pozwala utrzymać ciepło napoju.

Dozownik napojów w kształcie globusa

Taki dozownik na pewno zaskoczy każdego. Kształt globusa jest bardzo oryginalny. Świetnie sprawdzi się podczas towarzyskich spotkań i wielu imprez!

Łazienkowy minigolf

Śmieszny element, który zachwyci każdego. Minigolf zapewni fajną zabawę i pozwoli oderwać się, chociaż na chwilę od codziennych obowiązków.

Uciekający Budzik Clocky

Zabawny, a może zdziałać wiele dobrego... To coś dla wielkiego śpiocha!

Mapka zdrapka

Scratch Map to mapa, na której można zdrapywać przykładowo- odwiedzone już państwa. Fajny element dekoracyjny dla fanów podróżowania. Mapa pokryta jest złotą folią aluminiową, jednak po zdrapaniu pojawią się różne kolory i kontury krajów.