Omega

OMEGA WEB CAM C31 FLEXI 1,3MPIX +MIC BOX (#)

Rodzaj produktu: Kamera internetowa C31Rozdzielczość: 1,3M pikseli (4.0M interpolowana)Format video: 24 bit True.

G-CUBE

G-CUBE KAMERA INTER/WEB CAM GWT-835C TravelTini Cosmo

Kolekcja Travel Tini Przeznacznie :kamera internetowa do notebooka, dzięki specjalnemu uchwytowi możliwość zamontowania na notebookuParametry techniczne: - rodzaj przetwornika: 1/4" CMOS, 640 x...

LOGITECH RETAIL

Kolekcja Travel Tini Przeznacznie :kamera internetowa do notebooka, dzięki specjalnemu uchwytowi możliwość zamontowania na notebookuParametry techniczne: - rodzaj przetwornika: 1/4" CMOS, 640 x...

Jaskuła Joanna, Idaszak Anna

Jestem dzieckiem Bożym

Przyjęcie Pierwszej Komunii Świętej jest dniem szczególnym w życiu każdego chrześcijanina.Bogato ilustrowany album pozostanie trwałą pamiątką tej radosnej uroczystości.

Biskup Antoni Długosz

Opowiem Ci o Jezusie

Ewangelia dla dzieci napisana przez bp. Antoniego Długosza. Bogato ilustrowana rysunkami biblijnymi. Specjalne miejsce na wklejenie komunijnej fotografii i pamiątkowy wpis.

ks. Jan Twardowski

Pierwsza Komunia z białą kokardą

Trzy pytania z dnia Pierwszej Komunii Świętej trzeba sobie stawiać przy drugiej, dwudziestej, siedemdziesiątej, sto pięćdziesiątej i ostatniej Komunii Świętej.

Józef Zawitkowski

Panie dobry jak chleb. Pamiątka Pierwszej Komunii Świętej dla chłopca

Pierwsza Komunia Święta to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu dziecka i jego rodziny. Jest to dzień długo oczekiwany i później często wspominany.

Chris Columbus, Alfonso Cuaron, Mike Newell

Harry Potter 1-6 Pakiet (12DVD)

Pakiet zawiera 6 niezwykłych 2-płytowych wydań DVD filmów z kolekcji "Harry Potter": Kamień Filozoficzny, Komnata Tajemnic, Więzień Azkabanu, Czara Ognia, Zakon Feniksa oraz Książę Półkrwi. 

Dorota Czos

Bajki po angielsku. Język angielski

Znane i lubiane bajki tym razem w pakiecie:Brzydkie kaczątko, Kopciuszek i Kot w butach- każda bajka w dwóch wersjach językowych - polskiej i angielskiej.

EA GAMES

2010 FIFA World Cup (PSP)

W grze "2010 FIFA World Cup" nie zabraknie pasji i emocji. Na boisku ściera się ze sobą 199 narodowych reprezentacji biorących udział w kwalifikacjach. Pojawia się dziesięć licencjonowanych stadionów znajdujących się w Republice Południowej Afryki i w każdym z regionów kwalifikacyjnych.

SEGA

Iron Man 2 (PS3)

Kontynuacja przygód Iron Mana. Bohater, po raz kolejny musi zmierzyć się z szerokim gronem złoczyńców, aby uratować świat przed zagładą.Druga odsłona przygód Iron Mana to jeszcze więcej strzelania, dynamicznych walk, całe mnóstwo zróżnicowanych lokacji i fabuła, która nawiązuje do kinowego obrazu, opowiadającego między innymi o prywatnych kłopotach tej postaci.

AIDEM MEDIA

Wielki turniej historyczny

To produkt przeznaczony dla użytkowników od dziesiątego roku życia. Stanowi kompendium wiedzy historycznej, poczynając od Starożytności, aż po czasy współczesne. Może być zarówno powtórką, jak i źródłem wiedzy.

Marksoft

Encyklopedia Podboju Kosmosu (PC)

Encyklopedia Podboju Kosmosu to multimedialny przewodnik pokazujący historię, współczesność i przyszłość sięgania człowieka do gwiazd. Program prezentuje nie tylko najbardziej znane informacje i materiały o poszczególnych wydarzeniach związanych z podbojem kosmosu, lecz przedstawia także te mniej znane, ale równie ważne i interesujące fakty, które z pewnością warto poznać.