Butelki dla noworodków - Philips Avent

Nowe butelki z serii NATURAL sprawiają, że karmienie staje się bardziej naturalne zarówno dla matki, jak i dziecka. To idealny prezent dla dopiero co narodzonego dziecka.

Wózek wielofunkcyjny - KinderKraft

Wózek wielofunkcyjny 3w1 MOOV to innowacyjny, starannie zaprojektowany i ergonomiczny wózek głęboko-spacerowy. Uniwersalna propozycja, który spełnia trzy podstawowe funkcje: gondoli, spacerówki oraz fotelika samochodowego. 

Miś śpiewający kołysanki

Śpioszek to śpiewająca przytulanka na dobrą noc. Zabawka ma uspakajający wpływ na małe dzieci. Sprawdza się doskonale, jako pomoc w usypianiu. Łagodnym, kobiecym głosem śpiewa najpiękniejsze polskie kołysanki.

Smoczek

Smoczek LOVI został zaprojektowany we współpracy z neurologopedami w celu zapewnienia naturalnego, zdrowego rozwoju podniebienia, zębów, a także dziąseł dziecka. Smoczki wykonane są z silikonu, który nie ma zapachu ani smaku, więc idealnie nadaje się dla malucha. 

Mata edukacyjna

Mata edukacyjna to świetny pomysł na prezent na narodziny dziecka. Mata na długi czas zajmie uwagę malucha, którego zadziwią kolorowe zwierzaczki i grzechotki.