Zestaw kosmetyków dla mężczyzn

Nowy Rok to doskonała okazja dla mężczyzn, aby zaczęli o siebie dbać. Zestaw kosmetyków o męskim zapachu zapakowany w eleganckie pudełko to świetny pomysł na prezent świąteczny.

Masaż relaksacyjny i aromaterapia 

W Nowym Roku podaruj sobie komfort dla ciała: masaż relaksacyjny i aromaterapię. Dzięki książce opanujesz do perfekcji technikę masażu!

Serwis do kawy

Elegancki serwis do kawy w odcieniach fioletu, Serwis składa się z 6 filiżanek, 6 talerzyków oraz 6 łyżeczek.Piękny ceramiczny komplet kawowy.

Zdrowe koktajle DVD

Zdrowe odżywianie się nie musi oznaczać sucharów i bezcukrowych posiłków. Zdrowie tkwi w owocach i warzywach, więc zrób z nich pyszny koktajl! "I ty możesz zrobić zdrowe koktajle"! 

Kieliszek do wina Chef & Sommelier z linii Cabernet

Wino to świetny dodatek do Sylwetowej kolacji. Kieliszki są nieodłącznym elementem każdej imprezy, a świętowanie z nimi Nowego Roku będzie przyjemniejsze! 

Rower stacjonarny do ćwiczeń

Nowy Rok to czas rozrachunków z samym sobą i czas nowych postanowień. Codzienne ćwiczenie na rowerku nie tylko poprawi twoją kondycję, ale także polepszy twoje samopoczucie! Rower stacjonarny to świetny noworoczny upominek!