Woda toaletowa lub perfumy

To bardzo klasyczny prezent, ale zawsze doceniany, dzięki elegancji i pewnego rodzaju prestiżowi. Jeśli imieniny ma Twój bliski znajomy to śmiało możesz podarować mu perfumy. Są dość osobistym podarunkiem, jednak znając kogoś powinniśmy wiedzieć w jakich zapachach gustuje. Poniżej znajdziecie kilka propozycji wybieranych najczęściej.

Ekspres do kawy

Kawa jest Ci niezbędna do życia? Lubisz mieć ją w zasięgu ręki i wzroku? Te ekspresy do kawy spełnią wszystkie Twoje oczekiwania! Nie zabierają dużo miejsca i parzą świetną, pobudzającą kawę.  Dla zapracowanego Andrzeja sprawdzi się idealnie!

Zegarek

Jest pewnego rodzaju odpowiednikiem dla damskiej biżuterii. Ładny i elegancki prezent, który posłuży przez długie lata. Ten mały i niepozorny przedmiot może stać się pamiątką i powodem do sentymentalnych wspomnień.

Golarka

Możesz umilić życie ukochanej osobie i podaruj jej golarkę, która umożliwia dokładne golenie. To praktyczny gadżet znacznie ułatwiający codzienną pielęgnację. Każdy mężczyzna doceni taki prezent.

Shaker bostoński

Shaker bostoński z sitkiem to nieodłączny element każdej udanej imprezy i przyjęcia. Dzięki niemu zabłyśniesz talentem barmańskim przed znajomymi.