Muzyczna karuzela z projektorem

Karuzela dla niemowląt to nie tylko muzyczna zabawka, ale i projektor z rzutnikiem. Fajny pomysł dla malucha. Gra spokojne i przyjemne melodie, delikatnie się obracając.

Miś Śpioszek

To bardzo miękka i śliczna maskotka, ale nie tylko. Ten niepozorny miś gra kołysanki. Zawiera 4 propozycje przyjemnych melodii, które ułatwią zasypianie dziecku. 

Mata do zabawy z funkcją kojca

Bogactwo kolorów zachwyca, a elementy jakie zawiera ta mata są przeznaczone również dla najmłodszych. Znajdziemy na niej m.in grzechotkę, pluszowe i miękkie elementy, ale również inne wydające dźwięki. To bardzo fajny pomysł dla dzieci przed którymi okres poznawania świata!

Grzechotka Krab

Wielokolorowa, wesoła zabawka dla dzieci po 3 roku życia. Każdy maluch powinien mieć swoją grzechotkę, a ta jest wyjątkowo sympatyczna! To mały, symboliczny prezent, ale bardzo praktyczny.

Grzechotka elektroniczna

To gadżet, który jest udoskonaloną wersją klasycznej grzechotki. Zawiera specjalne przyssawki, dzięki którym możemy przyczepić zabawkę do stołu. Wyposażona jest w światełko i dźwięki, które z pewnością zainteresują każdego malucha!

Miś szumiś

To zdecydowany hit wśród prezentów dla dzieci. Zawiera różne funkcje, w tym najważniejszą- szumienie, które działa usypiająco. Oczywiście szumów jest wiele, przykładowo: padający deszcz lub fale morskie. Oprócz tego służy jako przytulanka. Niezwykle miły ten miś!