Karafka do grzanego wina

Szklana karafka o nietypowym kształcie na pewno zwróci uwagę wielu gości. Wiele kobiet lubi wino, a delektowanie się nim z najbliższymi będzie przyjemniejsze. Oczywiście każdy ma swoje upodobania, jednak pamiętajmy, że wino w karafce jest bardzo eleganckie.

Bransoletka

Drobny, a bardzo kobiecy upominek. Klasyczna bransoletka będzie mogła towarzyszyć Twojej mamie nie tylko od święta, ale i każdego dnia.

Książka kucharska

Być może prezent w formie książki z rozmaitymi przepisami z kuchni innej niż polska okażą się strzałem w dziesiątkę? Jeśli Twoja mama lubi eksperymentować to czas zaproponować jej coś nowego. Dzięki temu możecie spędzić wspólny, wspaniały czas gotując coś pysznego!

Perfumy Hugo Boss 

Piękny kwiatowo - owocowy zapach, który sprawdzi się każdego dnia i na oficjalne spotkania. Wśród nut zapachowych znajduje się frezja oraz brzoskwinia z dodatkiem delikatnego aromatu kakao. To idealny prezent dla wyjątkowej kobiety.

Portfel

Stylowy portfel to idealny pomysł na prezent dla kobiety. Warto wybrać wykonany z dobrej jakości materiału np. skóry. To nie tylko praktyczny dodatek, ale i pamiątka.