Dawstar Moly 2015

Rower miejski przeznaczony do poruszania się po asfalcie i utwardzonych drogach pozamiejskich. Zapewnia komfortową i przyjemną jazdę. Doskonały jako środek transportu do pracy, szkoły, na działkę czy po zakupy.

Yankee Candle Yankee Candle Peony 623 g Classic duża œwieczka zapachowa

Prezent idealny dla osób, które lubią sobie umilić otoczenie zapachową świecą. Charakterystyczny dla wiosny w rozkwicie bogaty zapach peoni wzbogacony słodkimi nutami.

Perfumy

Uniwersalnym prezentem są perfumy. Jednak musimy pamiętać, że ile osób, tyle upodobań, więc jest szansa, że nie trafimy z zapachem. Jednak wiemy jakie nuty zapachowe lubi dana osoba to bez problemu możemy sobie pozwolić na taki prezent.

Tefal Zestaw garnków UNO 10 el. A701SC84

Ekskluzywna linia garnków, rondli i patelni Tefal Intuition ze stali nierdzewnej to połączenie najwyższej jakości materiałów, elegancji i funkcjonalności. Całość wykonana jest ze stali nierdzewnej.

Słuchawki JBL T450BT Czarny

JBL T450 to słuchawki nauszne, które zapewniają najwyższej jakości dźwięk JBL Pure Bass w lekkiej, wytrzymałej i składanej ,,na płasko" konstrukcji. Każda z nausznic skrywa w sobie przetwornik o średnicy 32 mm, który zapewnia potężny bas i doskonałe brzmienie.