Żaba antystresowa

Problemy i stres w pracy ? Potrzebna Ci żaba antystresowa! Malutka żabka zna swoje przeznaczenie, rzucając nią o biurko dostosowuje się kształtem do danego przedmiotu, by po chwili powrócić do dawnego kształtu. Szybko pomaga rozładować napięcie i w dodatku śmieszy swoim wyrazem twarzy.

Zestaw startowy: rekin biznesu

Zestaw dla początkujących biznesmanów wcale nie jest śmieszny, dzięki niemu przysłowie "od pucybuta do milionera" może stać się realne!

Budzik mp3

Klasyczne budziki wyglądają świetnie, szkoda tylko, że większość z nich mogłaby służyć wzywaniu strażaków na akcję. Budzik mp3 łączy ze sobą wygląd klasycznego budzika oraz funkcję budzenia plikami mp3. Oprogramowanie oraz dołączony kabel pozwalają nagrać do 12 minut muzyki lub jakiegoś kojącego dźwięku. Naszym ulubionym dźwiękiem jest odgłos fal morskich. Obsługa gadżetu jest banalnie prosta, na miejsce starych plików wgrywane są nowe.

Miniaturowy stół bilardowy

Stół bilardowy na Twoim biurku? Czemu nie! Miniatrurowy stół bilardowy świetnie nadaje się na trenowanie swoich bilardowych umiejętności, także w trakcie przerwy w pracy!

Kubek tablica

Fenomenalny wynalazek - kubek pokryty warstwą nadającą się do pisania kredą. Teraz możesz zmieniać komunikaty na swoim kubku lub zostawić komuś śmieszną wiadomość. W zestawie kubek i 3 kredy!

Imprezowe kółko i krzyżyk

Od dzisiaj, zamiast wulgarnego „to kiedy pijemy" lub „to kiedy impreza", możesz zaproponować drugiej stronie kulturalną partyjkę w kółko i krzyżyk.

Szybkie rozgrywki pozwolą zabić dłużący się czas pomiędzy kolejnymi toastami, a Twoja motywacja do gry wzrośnie, gdy usłyszysz „Pije tylko zwycięzca". Świetny prezent na parapetówkę i imieniny.

Eco Button - Ekologiczny Przycisk 

Dbasz o środowisko, w którym żyjesz? Bolejesz nad tonami zanieczyszczeń na świecie? Eco Button to niewielki przycisk, który podłącza się do portu USB. Jego zadaniem jest maksymalne ograniczenie emisji dwutlenku węgla oraz używanej energii podczas stanu spoczynku komputera. Po podłączeniu do portu USB instaluje specjalne oprogramowanie, które minimalizuje poziom zużycia CO2 i prądu. Twoim zadaniem jest tylko delikatne wciśnięcie przycisku, nawet kiedy na krótką chwilę przestajesz używać komputera. Po powrocie na ekranie pojawi się dokładny opis ile dwutlenku węgla oraz energii udało się zaoszczędzić.  

Tasowarka do kart

Granie w karty to świetna metoda na wspólne spędzanie czasu. Żeby gra nabrała większej losowości, po każdej rundce przydaje się przetasować karty. Niestety, nie zawsze nam się to chce robić, a do tego zdarza się, że karty nie są potasowane tak dokładnie, jakbyśmy chcieli. Tu z pomocą przychodzi nasza maszynka, która z dużą dokładnością przetasuje za ciebie do dwóch talii kart. Ty w tym czasie możesz udać się do lodówki lub przemyśleć, jak wykończyć przeciwnika w kolejnej rundce. 

Budzik strażacki

Duży czerwono-czarny budzik wyposażony jest w podświetlany, cyfrowy wyświetlacz i trzy ustawienia godziny alarmu. Dźwięk alarmu - rodem z remizy, obudzi największego śpiocha. Śmieszny prezent na imieniny dla spóźnialskiej koleżanki lub spóźnialskiego kolegi.

Lodowy kufel

Marzy Ci się zimne piwo? Potrzebny Ci lodowy kufel! Wystarczy, że wstawisz go na półtorej godziny w zamrażarce, aby spełnił swoją funkcję. A to wszystko dzięki nietoksycznemu, przezroczystemu płynowi znajdującemu się między ściankami lodowego kufla. Zamrożony, w mgnieniu oka schłodzi piwo i pozwoli utrzymać jego niską temperaturę.