Wystrzałowa piersiówka

Prawdziwie wystrzałowy prezent dla chłopaka na 18 urodziny - wystrzałowa piersiówka, niezbędny przedmiot w dorosłym życiu. 

Budzik klubowicza

Specjalny i wyjątkowy budzik dla imprezowicza. Dzięki niemu poranne wstawanie będzie z pewnością skuteczne! W tym budziku drzemkę można uruchomić tylko raz, a po upływie zaprogramowanego czasu drzemki budzik skacze z szafki nocnej i rozpoczyna przejażdżkę po pokoju, w poszukiwaniu kryjówki. Dopóki go nie złapiesz i nie wyłączysz budzika, on nie przestanie dzwonić!

Scyzoryk

Jest to świetny pomysł na prezent na 18 urodziny! Scyzoryk jest niezbędnym gadżetem dla każdego mężczyzny. Przyda się w domu, przy samochodzie, a nawet na wyjazdach z przyjaciółmi.

Cyfrowy alkomat

Podręczny alkomat będzie świetny prezentem dla świeżo upieczonego osiemnastolatka! Nigdy nie wiadomo kiedy może być potrzebny, więc lepiej mieć go zawsze przy sobie.

Hełm Lorda Vadera

18 lat to wiek przejściowy między dzieciństwem a dorosłością. Hełm Lorda Vadera będzie przypominać o dziecięcych zamiłowaniach i fantazji. Zresztą mężczyźni to w końcu duże dzieci!

But z czekolady

Słodki but starannie wykonany z pysznej mlecznej i białej czekolady może stanowić doskonały prezent na 18 urodziny dla chłopaka, nie tylko dla sportowca!