Słuchawki JBL T450BT Czarny

JBL T450 to słuchawki nauszne, które zapewniają najwyższej jakości dźwięk JBL Pure Bass w lekkiej, wytrzymałej i składanej ,,na płasko" konstrukcji. Każda z nausznic skrywa w sobie przetwornik o średnicy 32 mm, który zapewnia potężny bas i doskonałe brzmienie.

Natec Genesis Rhod 400

Klawiatura Rhod 400 RGB proponuje dobre połączenie jakości wykonania, wielu funkcji ułatwiających wygodę gry oraz efektu RGB, który podkreśla jej niezwykły charakter.

Zegarek

Zegarek jest przydatnym urządzeniem i dodatkowo ładnie się prezentuje. Stanowi idealne uzupełnienie codziennej stylizacji, a także nadaje się na bardziej wyszukane okazje.

Tracer TRABAT44375

Zewnętrzne, mobilne źródło energii, które na zawsze pozwoli Ci zapomnieć o problemach z rozładowanym sprzętem telefonem/tabletem/smartfonem/aparatem/kamerą! Dla wszystkich zapobiegliwych, dbających o dostępność i komfort, którzy nie zawsze zwyczajne gniazdko maja pod ręką.

Myszka komputerowa

Dla praktycznie każdego jest to niezbędny element przy codziennym używaniu komputera. Na rynku jest dostępnych wiele różnych modeli, dlatego z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.