Czterolistna koniczynka

Zapewnij sobie stuprocentowe szczęście i wyhoduj własną koniczynkę.To idealny prezent na 18 urodziny!

Zegar cofający czas

Oto zegar, który naprawdę wraca do przeszłości. Chociaż wygląda jak zwykły przedmiot codziennego użytku, skrywa w sobie niesamowitą tajemnicę. Cyfry na jego tarczy są mianowicie przedstawione w lustrzanym odbiciu, a zatem z każdą sekundą cofasz sie w czasie. Przeżyj to jeszcze raz!

Lodowe szczęki

Zaskakujące kostki do lodu, właściwie szczęki do lodu. To nieodłączny element dobrej imprezy, zwłaszcza tej na 18 urodziny!

Budzik retro MP3

Z wyglądu klasyczny budzik odpowiada współczesnym trendom. Można podłączyć go na usb do komputera, dzięki czemu możesz ustawić swoje ulubione melodie na poranne wstawanie. 

Majtkowa kosmetyczka

Bardzo fajna kosmetyczka, zaprojektowana, by wyglądała jak bielizna z lat 70-tych. Śmieszny prezent na 18 urodziny dla dziewczyny!

Królewicz z bajki

Czekasz na księcia z bajki? Nie musisz całować każdej napotkanej żaby, wystarczy, że zalejesz żabę wodą, a po chwili zamieni się w wymarzonego księcia!

Poławiacz słodyczy

To maszyna, która chętnie zagrzeje sobie miejsce na Twoim biurku. To też główna atrakcja każdej domowej imprezy. Wystarczy wrzucić sztuczną monetę i wziąć się za łowienie smakołyków!