Shot glass

Naprawdę wystrzałowe kieliszki to prezent jedyny w swoim rodzaju! Duże, wykonane z czerwonego plastiku kieliszki, łudząco przypominają łuskę z szot gana. Zestaw zawiera 1 kieliszek.

Tagz - metka led

Nowy, niesamowity sposób na komunikowanie się bez słów. Jeśli jest coś, co chciałbyś komuś przekazać, niekoniecznie na głos, to ten produkt jest właśnie dla Ciebie. Tagz to płaskie przenośne urządzenie, wyposażone w 147 czerwonych diod, które doskonale wyświetlą to, co chcesz komuś przekazać. Z tyłu znajdują się 3 przyciski do programowania tekstu, natomiast z przodu umieszczona jest przyciemniająca szybka, która spełnia również rolę ochronną. 

Lodowy kufel

Marzy Ci się zimne piwo? Potrzebny Ci lodowy kufel! Wystarczy, że wstawisz go na półtorej godziny w zamrażarce, aby spełnił swoją funkcję. A to wszystko dzięki nietoksycznemu, przezroczystemu płynowi znajdującemu się między ściankami lodowego kufla. Zamrożony, w mgnieniu oka schłodzi piwo i pozwoli utrzymać jego niską temperaturę.

Kieliszki lodowe

Lodowe kieliszki to śmieszny i praktyczny prezent na 18 urodziny. Lepiej mieć je zawsze w pogotowiu, dzięki tym kieliszkom, alkohol zawsze będzie idealnie schłodzony!

Kubek z kastetem

To nie jest zwykły kubek, lecz kubol z wielkim kastetem zamiast rączki! Tylko dla prawdziwych twardzieli!

Otwieracz gadająco-liczący

Pomysłowy prezent na urodziny? Gadający otwieracz zaskoczy wszystkich imprezowiczów! Głos płynący z otwieracza odczytuje liczbę otwieranych butelek, dzięki temu nazajutrz dowiesz się czy impreza była udana!

Imprezowa ruletka

Imprezowa ruletka to pewny sposób na rozkręcenie każdej imprezy. Wystarczy napełnić 16 zajdujących się w zestawie kieliszków dowolnym napojem (najlepiej alkoholowym), zakręcić kołem i wrzucić na nie kulkę - wszystko dzieje się jak w prawdziwej ruletce, tyle że im częściej wygrywasz, tym szybciej odejdziesz od stołu.

Zmieniacz głosu

Super wykonany i jeszcze bardziej odjechany sprzęt, zmieniający głos „w locie". Przyciskasz spust, a twój głos zostaje natychmiast zmieniony na 10 różnych sposobów. Gadżet pozwala na całkowitą zmianę twojego głosu, od piskliwego głosiku pani ze spożywczaka, po ciężki baryton konesera wina owocowego. Idealny w robieniu dowcipów znajomym.

W.C.P.M - "Wszystko Czego Potrzebuje Mężczyzna" 

„Wszystko Czego Potrzebuje Mężczyzna"* - samo dostrajany pilot do telewizora + otwieracz do piwa + latarka diodowa. To urządzenie, które spełnia naraz większość potrzeb generowanych przez panów. Dzięki uniwersalnemu pilotowi można zmieniać kanały w dowolnym miejscu, bez potrzeby pytania kogokolwiek o zgodę. Dodatkowo jest możliwość włączania/wyłączania, pogłaśniania/ściszania i całkowitego wyłączenia dźwięku. Z boku znajduje się otwieracz do piwka, natomiast na pilocie umieszczony jest dodatkowy przycisk, który wygeneruje jasne białe światło. 

Kask studencki

Kask zakładamy na głowę, a do umieszczonych po bokach uchwytów wkładamy ulubiony napój. Dołączona rurka pozwala na picie na raz z dwóch puszek. Teraz możesz oboma rękami kibicować ulubionej drużynie lub przewracać grillowane mięso.