Jan Hrebejk - Do Czech Razy Sztuka

Oskar jest prezenterem prognozy pogody w czeskiej telewizji. Wiedzie spokojne życie u boku swojej żony Zuzanny aż do dnia, gdy odkrywa, że ukochana ma pewien... defekt. Stanie się to przełomową chwilą w jego małżeńskim życiu i początkiem miłosnych eksperymentów.

Ralph Hemecker - Noc Na Bagnach Luizjany

Absolwent Harvardu, Declan Fitzpatrick, jest wziętym prawnikiem w Bostonie i wkrótce ma wziąć ślub. Wydaje się, że ma wszystko... Jednak na dwa dni przed ślubem postanawia porzucić narzeczoną i pracę, by osiąść na prowincji, w starej opuszczonej posiadłości niedaleko Nowego Orleanu, w pobliżu której widział przed laty tajemniczą dziewczynę.

Siddharth Anand - Strzeżcie Się, Ślicznotki!

Film opowiada historię Raja i jego trzech dziewczyn. Mahi jest prostą dziewczyną z Pendżabu, która marzy o wielkiej miłości, takiej jak w filmie "Żona dla zuchwałych". W Szwajcarii spotyka Raja i zakochuje się w nim. Gdy dziewczynie ucieka pociąg, Raj oferuje jej swoją pomoc... Radhika jest aktorką marzącą o sławie. Dziewczyna szybko wprowadza się do niego i myśli o ślubie. Jednak w dniu ceremonii coś się wydarzy... Raj poznaje też Gayatri, która nie wierzy ani w małżeństwo ani w miłość. Czy ten związek przetrwa?

Różni Wykonawcy - Flamenco Chill 2

Kontynuacja serii rozpoczętej wiosną ubiegłego roku, przedstawiającej hiszpańską odmianę muzyki lounge. Tym razem płyta choć wciąż spokojna to już zdecydowanie bardziej pogodna. Głównie za sprawą barcelońskich grup Costo Rico i Jaleo Real. Nutę melancholii zapewniają nam jednak Giulia y Los Tellarini (znani choćby z filmu Vicky Cristina Barcelona), Almasala (zespół założony przez byłą wokalistkę Ojos de brujo), a także klasycy gatunku bracia Francisco y Nacho Sotomayor.

Keys, Alicia - The Element Of Freedom

Po singlowych hitach Another Way to Die z filmu 'Quantum of Solace' o przygodach agenta 007 Jamesa Bonda i napisanym dla Whitney Houston 'Million Dollar Bill', Alicia Keys powraca z autorską kompozycją 

'Doesn't Mean Anything' z najnowszego albumu 'The Element of Freedom'. Przypomnieć należy, że poprzedni album Alicii "AS I Am", zdobył w Polsce status platyny!!!!

Różni Wykonawcy - All Night Love

All Night Love to kolejna część serii All Night... zaraz po All Night Disco oraz All Night Rock. Jak sama nazwa wskazuje - na kompilacji znajdą się najbardziej znane utwory miłosne, które uczynią każdy wspólny wieczór czymś wyjątkowym. Na trzech płytach znajdują się między innymi kompozycje takich gwiazd jak: Vaya Con Dios, Michael Bolton, Carlos Santana, Bangles, R. Kelly i wiele więcej.

Natalie Imbruglia - Come To Life

Natalie Imbruglia australijska piosenkarka i aktorka. Swoją muzyczną karierę rozpoczęła od singla "Torn" (1997) będącego coverem utworu amerykańskiej grupy Ednaswap.Długo oczekiwany, nowy studyjny album "Come To Life" wydany został przez Island Records. Natalie Imbruglia kazała fanom czekać 4 lata, ale wróci na pierwsze miejsca airplay chartów. Album został wyprodukowany przez Bena Hillier'a. Na płycie znajdują się trzy utwory napisane wspólnie z grupą Coldplay. 

Wendy Beckett - 1000 arcydzieł

Niezwykła antologia dzieł malarstwa zachodu dokonana przez bardzo lubianą, znakomitą popularyzatorkę sztuki.Doskonałe reprodukcje tysiąca obrazów i wnikliwe, zwięzłe komentarze, które przybliżają wielką sztukę i uczą na nią patrzeć.

Lisa Sussman - Seks w większym mieście

Seks w większym mieście - książka napisana przez znakomitą znawczynię spraw łóżkowych, Lisę Sussman - to randkowy (i nie tylko) niezbędnik, który zainteresuje nowoczesne kobiety.W swojej odkrywczej książce przekazuje nowoczesnej, wybrednej kobiecie kompendium wiedzy potrzebnej do uzyskania tego, czego chce od mężczyzny.

Shaunti Feldhahn - Tylko dla kobiet

Światowy bestseller ponad milion sprzedanych egzemplarzy. Prawda o życiu wewnętrznym mężczyzny, którą twój życiowy partner chce, byś poznała. Jeśli pragniesz dowiedzieć się, czym kieruje się twój mąż lub partner, "Tylko dla Kobiet" jest książką dla Ciebie. Feldhahn przytacza solidne wyniki badań na których opiera siedem odkryć dotyczących wewnętrznego życia mężczyzn.