Zakazana planeta

Gra dla wielbicieli gier strategicznych, niezwykłych przygód i kosmicznych historii. 

Bob budowniczy - magiczny długopis 

Razem z Bobem Budowniczym i jego przyjaciółmi uczymy się rozpoznawać kolory i dopasowywać cienie. Wspólnie też liczymy, znajdujemy drogę w labiryncie i ćwiczymy spostrzegawczość.

Poznaj świat 

Multimedialna encyklopedia dla dziecka

  • 3 interaktywne laboratoria
  • 100 eksperymentów naukowych,
  • 1000 zagadnień
  • 100 ekranów definicjiOpracowane przez nauczycieli i ekspertów do spraw nauczania

Wyprawa po echo, echo...

Zapraszamy na wyprawę po echo, echo. Naszym przewodnikiem będzie Kubuś Puchatek, a jego pomocnikami zostaną Prosiaczek, Maleństwo, Tygrysek, Tosia i Burek. Podczas wyprawy spotkają Ciebie i Twoje dziecko liczne niespodzianki.

Sylaby 

Edukacyjna gra dla całej rodziny. Gdy masz ochotę samodzielnie ułożyć pasjansa, zagrać w duecie albo w grupie osób - sięgnij po "Sylaby".

Encyklopedia dinozaurów na CD

Wyrusz w poszukiwaniu skamielin i przywróć dinozaury do życia! Przemieszczający się panel rentgenowski odkryje każdy zewnętrzny i wewnętrzny szczegół budowy dinozaura. Śledź majazaura i jego małe. Patrz jak składają jaja. Podążaj za ostro-zębnym elasmozaurem w jego poszukiwaniach pożywienia na dnie oceanu.

Geomag Pastelles Panels

Geomag jest inspirujący i twórczy, dzięki czemu nie można się nim znudzić, to aspekt, który wyróżnia go spośród innych systemów konstrukcyjnych. Dzięki magnetycznej sile drążków i własnym zdolnościom, możemy odkryć fascynujący świat. Idealna dla osób w każdym wieku od 6 do 99 lat!

Sealife 

Niezwykła gra planszowa z płytami DVD.Gracze poznają faunę i florę wodnych przestworzy, odpowiadają na pytania i biorą udział w pasjonującej rozgrywce.Zanurkuj w głębinie oceanu i poznaj pełne ukrytych tajemnic podwodne życie w morzach i oceanach świata!

Mastermind

Klasyczna gra logiczna z ruchomą planszą, na której może grać nawet 5 osób!

Encyklopedia Historii

Poznawanie historii nigdy nie było taką frajdą! Wyrusz ku wspaniałej, niezapomnianej przygodzie i spróbuj uratować zaginionego w czasie profesora. Czeka na Ciebie osiem ekscytujących okresów z historii ludzkości od starożytnego Egiptu po lata 20. XX wieku. Wędrując po Szlaku Czasu napotkasz wiele wyzwań i ciekawych zadań.