Dzień Mężczyzny 2019. Jakie życzenia?

Dzień Mężczyzny jest świętem obchodzonym od 1999 roku, kiedy z inicjatywy Organizacji Narodów Zjednoczonych wybrano dzień, który miał symbolizować równowagę płci. W Polsce Dzień Mężczyzny obchodzi się 10 marca, a więc dwa dni po Dniu Kobiet. W innych krajach International Men’s Day, w skrócie: IMD, obchodzony jest 19 listopada. Natomiast w krajach byłego Związku Radzieckiego Dzień Mężczyzny jest obchodzony 23 lutego (wcześniej było to Dzień Armii Czerwonej i Marynarki Wojennej, a w latach 1946-1993 Dzień Armii Radzieckiej i Marynarki Wojennej). 

Jakie życzenia złożyć z okazji Dnia Mężczyzny 2019? Podpowiadamy

Życzenia SMS i wierszyki

Z okazji tego dnia niezwykłego!

Życzymy Wam chłopcy wszystkiego najlepszego!

***

Samych wspaniałych i słonecznych dni Słońca w błękicie Uśmiechu przez calutkie życie Niech Ci się spełniają wszystkie marzenia. No i w ogóle najlepsze życzenia!

***

Dzień mężczyzny jest raz w roku, więc się ciesz kochany obiboku! Radości na każdym kroku i miłości wielkiej, jak w amoku!

Dzień Mężczyzn 2019. Życzenia śmieszne

Z okazji Twego Święta życzę Ci:

- Dziewczyny - tylko tej najfajniejszej, Ciastek - tylko tych najsłodszych Samochodów - tylko tych najszybszych Zabaw - tylko najweselszych Przygód - tylko najciekawszych ... i butów - takich, co najlżejsze w których wszędzie mógłbyś dotrzeć! 

***

W Dniu Mężczyzny życzę Ci, abyś zawsze służył mi: 

Siłą, gdy popsuje mi się odkurzacz,

Śmiechem, gdy mnie życie zacznie wkurzać,

Radą, gdy popadnę w wątpliwości,

Ciałem, gdy zapragnę też miłości! 

***

Z okazji Dnia Mężczyzny 2019 życzę Ci:

Abyś był pomocny jak komputer, Szybki jak japoński skuter, Sympatyczny jak maskotka I słodziutki jak szarlotka. 

Dzień Mężczyzn 2019. Życzenia poważne

Bez Ciebie mój świat nie miałby sensu. Kochany, wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Mężczyzn!

***

Z okazji Dnia Mężczyzn życzę Ci spełnienia wszystkich pragnień, nieprzemijającego szczęścia i życia pełnego prostych dróg.

***

W Dzień Mężczyzn życzę Ci, abyś nawet pomimo upływu lat nigdy nie wyrastał z własnych marzeń i z tą samą nieprzejednaną wytrwałością zawsze dążył do celu.

***

Z okazji Mężczyzny życzę Ci abyś zawsze pozostał sobą i ciągle odkrywał świat na nowo, ponieważ najwspanialsze sekrety, zawsze ukryte są tam, gdzie najmniej się tego spodziewamy.

***

W tym wyjątkowym dniu – Dniu Mężczyzny ­– przyjmij ode mnie najserdeczniejsze życzenia: byś nigdy nie wątpił w piękno życia i zawsze wierzył we własne możliwości.