Prezent imieninowy dla kobiety... Czyżby zbliżały się imieniny Barbary? Jeśli nie wiesz co kupić, mamy dla ciebie kilka propozycji!

Barbary obchodzą swoje imieniny 18 kwietnia, 9 lipca, 20 września, 19 listopada, jednak najczęściej 4 grudnia. Nie masz pomysłu na prezent dla Basi? Zobacz kilka naszych pomysłów!

Calvin Klein - Euphoria

Damski zapach Euphoria dodaje energii. Ten zapach to zamknięty we flakoniku to prawdziwy symbol wielkiego, wyzwolonego miasta. Wspaniały prezent dla kobiety zmysłowej, niezależnej, tajemniczej.

Zegarek

Ten element biżuterii doda szyku i elegancji każdej kobiecie. Podstawą zaprezentowanych modeli jest klasyczna, elegancka bransoleta. Zegarek będzie idealnym dodatkiem do codziennych stylizacji, jak i wieczorowych wyjść.

Szminka

Rewolucyjna formuła tych szminek sprawia, że usta pozostają niesamowicie błyszczące, wyrafinowane i podkreślone kolorem przez długi czas. Przyjemności towarzyszy nieopisane uczucie lekkości i komfortu.

Fuji Instax

Te niesamowite, kompaktowe aparaty do fotografii natychmiastowej są wypełnione po brzegi fantastycznymi funkcjami. Wyposażone są w kilka różnych trybów robienia zdjęć, dzięki czemu ich użytkowanie daje wiele różnych możliwości. Niech nie zwiedzie Cię ich lekkość - kryją w sobie potężną moc.

Blanka Lipińska - 365 dni

Ta forma prezentu będzie idealna dla każdej kobiety, która czasami lubi oderwać się od rzeczywistości i przenieść się do świata romansu.