Najlepsze życzenia na Walentynki, dla fajnego chłopaka od fajnej dziewczynki.

***

W okowach miłości, w tej słodkiej niewoli, nawet u dentysty chory ząb mniej boli. Serce moje biedne Ciebie dziś wybrało, prześlij mi całusa, żeby nie cierpiało.

Nie masz pomysłu na prezent walentynkowy? Zobacz nasze propozycje!

***

Kochaj i szalej, nie pytaj co dalej.

Całuj i grzesz, Miłością się ciesz!

***

W Walentynki piękny świat,

Więc Ci życzę uroczyście:

Żyj przynajmniej ze sto lat.

Ze mną oczywiście!

***

Uśmiech na twarzy,

Słońce na niebie

I miłość w sercu,

To wszystko dla Ciebie!

***

 Moje serce zakochane,

Tylko Tobie jest oddane.

Daj mi teraz serce Twoje,

Będzie nas szczęśliwych dwoje!

***

Imię moje - kocham Cię. A nazwisko - domyśl się.

***

Choćby mróz mi uszy mroził, choćby mi ktoś palcem groził, choćby mnie trzymano o wodzie i chlebie, nie braknie w mym sercu miłości do Ciebie. Tobie więc wysyłam całusów tysiące - do nich dziś dodaję serce me gorące.

***

Chociaż ja się Tobie nie rzucam na szyję, to dla Ciebie przecież serce moje bije. Miłość moja szczera, a myśli gorące - w dowód przesyłam całusów tysiące.

***

Jesteś jabłuszkiem w mej kieszeni, jesteś listeczkiem wśród zieleni. Jesteś iskierką w popielniku, chcę Cię poznać mój chłopczyku. Jesteś słodki jak cukierek, chcę Cię zjeść dziś na deserek.

***

Choć się boję odrobinkę, ślę do Ciebie Walentynkę. Bo nadzieję cichą mam, że Ci troszkę szczęścia dam. W kawiarence, przy deserze, na kolacji, na spacerze. O północy i w południe - będzie nam ze sobą cudnie.

***

W dzień świętego Walentego nie chce spotkać się z kolegą, nie chcę widzieć się z rodzinką, chcę być Twoją Walentynką.

***

To uczucie nieznane, dla mnie całkiem nowe, jakbym wskoczył w przepaść i spadł prosto na głowę. Ciągle się uśmiecham, nastrój mam radosny, bo to na mnie spadł Twój eliksir miłosny.

***

W dniu świętego Walentego nic nie może dziać się złego. Nikt nie może się dziś złościć, bo to nadszedł dzień miłości.

***

Sukcesów w życiu, szczęścia w miłości. Dużo uścisków, samych radości. Spełnienia marzeń, mocy słodyczy, w dniu Walentego życzy...

***

Jeśli zdziwiona jest Twoja minka, z jakiej okazji ten list wysłany, przypomnij sobie, że Walentynka jest to Światowy Dzień Zakochanych.